Aktualności

Szanowni Pacjenci,

Aktualne informacje na temat akcjii szczepień przeciwko COVID-19 znajdą Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie.

 

 

Aby zachować maksymalne środki ostrożności i bezpieczeństwa, w Przychodni mogą przebywać tylko pacjenci, którzy mają potwierdzoną wizytę.

 

Proszę przychodzić do przychodni maksymalnie 10 minut przed wyznaczoną godziną wizyty.

 

Na wizytę można zarejestrować się telefonicznie pod numerem 58 506 58 00, osobiście w rejestracji przychodni lub zostawiając prośbę o rejestrację w skrzynce dostępnej dla pacjentów przy wejściu do przychodni.

 

Mailowo pod adresem rejestracja@przychodnia-gdynia.pl przyjmowane będą jedynie:

- prośby na wystawienie e-recept i e-zleceń związanych z kontynuacją leczenia

- wnioski o udostępnienie dokumentacji medycznej

- deklaracje wyboru lekarza/położnej/pielęgniarki pierwszego kontaktu.

Proszę mailem nie wysyłać próśb o umówienie wizyty u lekarza, informacji o stanie zdrowia, dokumentów medycznych z informacjami o stanie zdrowia.

 

Pacjenci z zaburzeniami słuchu i mowy nadal mogą we wszystkich sprawach kontaktować się z przychodnią mailowo.

 

Rejestracja internetowa jest wstrzymana do odwołania.
 

W celu ustalenia możliwości wizyty w przychodni konieczny jest kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy telefonicznej rejestracja przeprowadzi ankietę wstępną kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Pacjent z objawami infekcji lub podejrzany o zakażenie koranowirusem SARS CoV-2 powinien telefonicznie przełożyć poradę w poradni lekarza rodzinnego, specjalistycznej, stomatologicznej lub diagnostycznej na inny termin.

W związku z sytuacją epidemiologiczną rejestracja internetowa zostaje wstrzymana do odwołania.

Prosimy dzwonić pod numer 58 506 58 00.
 

W celu odwołania wizyty lub badania można wysłać SMS, na numery podane poniżej, o następującej treści:

Imię i nazwisko pacjenta

Poradnia i data wizyty

numery telefonów:

797 953 751

797 352 713

Na podane powyżej numery telefonów nie można zadzwonić, nie można też za pomocą tych numerów zarezerwować wizyty u lekarza rodzinnego i specjalisty.

Oczywiście nadal mogą Państwo anulować wizytę telefonicznie 58 506 58 00 lub mailowo, na adres rejestracja@przychodnia-gdynia.pl

Zapraszamy do zapoznania się z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącą zasad postępowania epidemiologicznego i medycznego w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa na terenie Polski.

https://www.gov.pl/web/gis/stacje-sanitarno-epidemiologiczne

W związku z nadchodzącym jesienno/zimowym okresem wzrostu zachorowań na grypę wprowadziliśmy, dostępny w poradni dziecięcej i gabinecie zabiegowym, szybki test do  bezpośredniego, jakościowego wykrywania antygenów wirusa grypy A i B w próbkach wymazów z nosa lub nosogardła pobranych od pacjentów z objawami zakażenia wirusem grypy.  

Test przeznaczony jest jako wsparcie w szybkiej diagnostyce różnicującej infekcje wirusowe, wykrywającej grypę typu A i typu B. Test nie jest przeznaczony do wykrywania antygenu wirusa grypy typu C.

Test wykrywa wszystkie podtypy wirusa grypy A:  H1N1 (świńska grypa), H5N1 (ptasia grypa),H3N2 i wirusy tupu B.

Test nie jest refundowany ze środków Narodowego Fundusz Zdrowia i kosztuje 35zł.

Z dumą informujemy, że Poradnie POZ - dzieci, dorosłych, pielęgniarki i położne środowiskowe - uzyskały certyfikat akredytacji Ministerstwa Zdrowia.

Zapraszamy wszystkich planujących wakacje na tropikalnych plażach. 

Szczegółowe informacje o szczepieniach zalecanych i obowiązkowych udzielane są w Punkcie szczepień na parterze przychodni, przy Poradni dla dzieci zdrowych. 

Rejestracja osobiście lub telefonicznie pod numerem 58 506 58 22.

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 roku będzie stosowane Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO .

Prosimy więc zapoznać się z informacjami zawartymi w zakładce Ochrona Danych Osobowych http://www.przychodniagdynia.pl/ochrona-danych-osobowych.

W Poradni Wad Postawy dla Dzieci i Młodzieży (pacjenci  do ukończenia lat 18 objęci są umową z NFZ)  istnieje możliwość umówienia się na konsultacje u lekarza rehabilitacji medycznej przez osoby dorosłe odpłatnie, poza kontraktem z NFZ.
Rejestracja pod numerem telefonu 58  506 58 46 lub 58 781 74 20.
Zapraszamy

Strony